Дата-центри


Наша компанія один з найбільших клієнтів для багатьох з наших дата-центрів, тобто як правило ми орендуємо не 1-2 стійки в дата-центрі, а орендуємо окрему серверну на 10-20 стійок, тому орендувати сервера або замовляти послуги колокейшн через нашу компанію іноді вигідніше, ніж безпосередньо у дата-центру, оскільки ми маємо гуртові знижки в цих дата-центрах. Ми розміщуємо обладнання в кращих дата-центрах Європи (Німеччина, Нідерланди), Північної Америки (США, Канада), країн СНД (Росія, Україна) і Азії (Малайзія, Сінгапур), що дозволяє клієнтам отримати послуги в дата-центрах провідних країн світу, співпрацюючи лише з одним провайдером. Дуже скоро ми запропонуємо нашим клієнтам також послуги в дата-центрах Польщі, країнах Прибалтики (Латвія, Литва), Австралії і країнах Латинської Америки.


Розміщуючи обладнання в наших дата-центрах, Ви можете бути абсолютно спокійні в їх збереженні, і впевнені в працездатності сервера. Команда наших фахівців зробить все для того, щоб Ваші сервера, розміщені в наших дата-центрах, працювали 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.


Дата-центри Європи (Німеччина, Нідерланди)

Нідерланди


Ми пропонуємо оренду серверів, послуги колокейшн і послуги хостингу в одному з кращих дата-центрів Нідерландів. Наш дата-центр в Нідерландах сертифікований за рівнем Tier III + отримав СЕРТИФІКАТ ISO 9001: 2008.


Дата-центри Північної Америки (США, Канада)

Канада


Наш дата-центр в Канаді сертифікований за рівнем Tier III. Дата-центр розташований в центрі міста Торонто в будівлі одного з найбільших північноамериканських carrier hotel (http://151frontstreet.com). Сarrier hotel - будівля спеціально обладнане для розміщення дата-центров. 151 Front Street West is Canada's premier telecommunications hub and carrier hotel.


Дата-центри країн СНД (Росія, Україна)

Ми надаємо оренду серверів, послуги колокейшн і послуги хостингу в кращих дата-центрах Росії і України.


Україна


Росія


Крім того для російських клієнтів ми також пропонуємо орендувати сервера в нашому українському дата-центрі, де ми підключили прямий канал з Росії пропускною спроможністю 2 Gbs.


Ми можемо дати потестувати доступ до сервера з Росії, щоб Ви переконалися, що швидкість доступу дуже висока, як ніби сервер розташований в Росії. Ми гарантуємо швидкий доступ до Російської частини мережі Інтернет з пінгом 22-25 msec.


Оскільки в Росії останнім часом провайдери пропонують менш вигідні умови по трафіку і часто обмеження по трафіку дуже критичні для проектів, які споживають значну кількість трафіку, то в разі розташування серверів в нашому українському дата-центрі ми можемо запропонувати "необмежений і повністю безкоштовний Інтернет трафік" і в той же час швидкий доступ до Російської частини мережі Інтернет з пінгом 22-25 msec, як ніби сервер розташований в Росії.


Для наших українських клієнтів, які розвивають проекти орієнтовані на Росію і відповідно їм потрібен швидкий доступ на Росію також зручніше розміщувати сервера не в Росії, а у нас в українському дата-центрі, оскільки вони зможуть отримати такі переваги як:


  1. необмежений і повністю безкоштовний інтернет трафік;
  2. оперативну технічну підтримку;
  3. доступ до сервера в будь-який зручний час (тепер не потрібно їхати в Москву, щоб замінити диск або додати пам'ять на сервер);
  4. підключення сервера до UAIX дасть можливість надати високошвидкісний доступ до сервера українським клієнтам.
Skype Me™!


www.megastock.ru
уведомление о рисках