Дата-центри


Наша компанія один з найбільших клієнтів для багатьох з наших дата-центрів, тобто як правило ми орендуємо не 1-2 стійки в дата-центрі, а орендуємо окрему серверну на 10-20 стійок, тому орендувати сервера або замовляти послуги колокейшн через нашу компанію іноді вигідніше, ніж безпосередньо у дата-центру, оскільки ми маємо гуртові знижки в цих дата-центрах. Ми розміщуємо обладнання в кращих дата-центрах України, Європи (Німеччина, Нідерланди), Північної Америки (США, Канада) і Азії (Малайзія, Сінгапур), що дозволяє клієнтам отримати послуги в дата-центрах провідних країн світу, співпрацюючи лише з одним провайдером. Дуже скоро ми запропонуємо нашим клієнтам також послуги в дата-центрах Польщі, країнах Прибалтики (Латвія, Литва), Австралії і країнах Латинської Америки.


Розміщуючи обладнання в наших дата-центрах, Ви можете бути абсолютно спокійні в їх збереженні, і впевнені в працездатності сервера. Команда наших фахівців зробить все для того, щоб Ваші сервера, розміщені в наших дата-центрах, працювали 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.


Дата-центри Європи (Німеччина, Нідерланди)

Нідерланди


Ми пропонуємо оренду серверів, послуги колокейшн і послуги хостингу в одному з кращих дата-центрів Нідерландів. Наш дата-центр в Нідерландах сертифікований за рівнем Tier III + отримав СЕРТИФІКАТ ISO 9001: 2008.


Дата-центри Північної Америки (США, Канада)

Канада


Наш дата-центр в Канаді сертифікований за рівнем Tier III. Дата-центр розташований в центрі міста Торонто в будівлі одного з найбільших північноамериканських carrier hotel (http://151frontstreet.com). Сarrier hotel - будівля спеціально обладнане для розміщення дата-центров. 151 Front Street West is Canada's premier telecommunications hub and carrier hotel.


Дата-центри України

Ми надаємо оренду серверів, послуги колокейшн та послуги хостингу в кращих дата-центрах України.


Україна
Skype Me™!