VPS В НІМЕЧЧИНІ, VDS В НІМЕЧЧИНІ, VPS НІМЕЧЧИНА

Якщо Вас цікавить оренда VPS, VDS в Німеччині, то наша компанія готова запропонувати Вам VPS, VDS, віртуальні виділені сервери в кращих дата-центрах Німеччини.


VPS в Німеччині, VDS в Німеччині - ціни та конфігурації

Будь ласка ознайомтеся з більш детальною інформацією про ціни, конфігурації VPS серверів та умови надання послуг на сторінці


Німеччина - коротка інформація

Німеччина - держава в Європі, яке має кордони з Данією, Польщею, Чехією, Австрією, Швейцарією, Францією, Люксембургом, Бельгією та Нідерландами. Берлін - столиця країни. У цій європейській країні досить добре розвинена сфера телекомунікацій, що зробило дата-центри країни одними з європейських лідерів. Велика кількість дата-центрів розташована в місті Франкфурт.


VPS в Німеччині, VDS в Німеччині - інформація про дата-центри

Наші сервери розташовані в кращих дата-центрах Німеччини. Зокрема ми працюємо з кількома дата-центрах такими як Netdirect, KeyWeb, Giga-International та ін.


Однією з переваг розміщення серверів в Німеччині можна розглядати "близькість" до DE-CIX. Це особливо важливо тим проектам, які орієнтовані на Європейський ринок, зокрема Німеччину, і їм потрібен швидкий доступ до сайту відвідувачів з цієї частини Європи.
Якщо Вас цікавить більш детальна інформація про наших дата-центрах, то просимо вас ознайомитися з розділом ДАТА-ЦЕНТРИ.


Довідка:
DE-CIX (Deutscher Commercial Internet Exchange) - точка обміну трафіком, розташована в місті Франкфурт, Німеччина.

Skype Me™!