Про хостинг провайдера TanHost


Хостинг провайдер TanHost був створений у 2002-му році і на сьогодні є стабільною компанією, яка надає широкий спектр послуг і обслуговує тисячі клієнтів.

Наша основна спеціалізація - надання послуг корпоративним клієнтам, які обрали нас з числа інших компаній як найбільш стабільну і надійну.


Ми працюємо виключно з ексклюзивними замовниками, це означає, що в нашому дата-центрі поруч з Вашим обладнанням розміщуються сервера і устаткування солідних компаній, які обрали нас з числа конкурентів як найбільш стабільного провайдера телекомунікаційних послуг, в якості сервісу якого вони не сумніваються.


Серед наших клієнтів багато відомих компаній з України, Західної Європи та Північної Америки. Якщо Ви прагнете бути лідером на ринку, то Вам потрібні рішення орієнтовані на перемогу! Співпраця з нашою групою компаній дасть Вам конкурентну перевагу реалізовану у вигляді якісних Інтернет рішень для Вашого бізнесу. Нас вибрали для співпраці компанії зі світовим ім'ям такі як Unilever, Wrigley, SCA, Pocketbook і багато інших.


Наша компанія один з найбільших клієнтів для багатьох з наших дата-центрів, тобто як правило ми орендуємо не 1-2 стійки в дата-центрі, а орендуємо окрему серверну на 10-20 стійок, тому орендувати сервера або замовляти послуги колокейшн через нашу компанію іноді вигідніше, ніж безпосередньо у дата-центру. Ми розміщуємо обладнання в кращих дата-центрах України,Європи (Німеччина, Нідерланди), Північної Америки (США, Канада) і Азії (Малайзія, Сінгапур), що дозволяє клієнтам отримати послуги в дата-центрах провідних країн світу, співпрацюючи тільки з одним провайдером. Дуже скоро ми запропонуємо нашим клієнтам також послуги в дата-центрах Польщі, країнах Прибалтики (Латвія, Литва), Австралії і країнах Латинської Америки.


Ми не просто здаємо сервера в оренду як багато наших конкурентів. У вартість оренди сервера включено 5 годин технічного обслуговування сервера в місяць, що для клієнтів з корпоративними проектами дає додаткову гарантію серйозного і надійного сервісу! Ви можете спати спокійно, коли Ваш сервер буде знаходитися під цілодобовим наглядом наших технічних фахівців і буде підключений в нашу систему моніторингу!


Основні послуги які надаються хостинг-провайдером TanHost


  • Віртуальний хостинг: надання віртуального хостингу в кращих дата-центрах України, Європи, Північної Америки та Азії;
  • VPS, Виділені сервера, Колокейшн: надання послуг colocation, оренда виділених серверів (dedicated servers) і VPS в кращих дата-центрах України, Європи, Північної Америки та Азії;
  • Реєстрація доменних імен: ми є акредитованим реєстратором доменних імен в зоні .UA, а також надаємо послуги з реєстрації доменних імен більш ніж в 300 міжнародних зонах.
  • SSL сертифікати: компанія здійснює продаж і підтримку SSL сертифікатів, основними покупцями яких є банки, оператори зв'язку та інші компанії.

Потужна технічна база нашої компанії здатна забезпечити реалізацію будь-яких проектів в області Інтернет і хостинг рішень - як програмних, так і технічних, реалізувати комплексний підхід в наданні послуг. Використовуючи обладнання провідних світових виробників, а також власні технологічні розробки, фахівці компанії створили сучасну мережеву інфраструктуру, головні переваги якої - надійність і здатність до масштабування. Резервування всіх критично важливих ділянок і цілодобовий технічний моніторинг забезпечують безперервне функціонування серверів, управління якими наші клієнти довірили фахівцям нашої компанії.


Ми не залишаємо своїх клієнтів на півдорозі, а прагнемо максимально задовольнити їхні побажання і досягти поставлених цілей. Наша компанія пропонує своїм клієнтам комплексні послуги, що і відрізняє нас від наших конкурентів.


Нам під силу завдання будь-якої складності, а наші клієнти характеризують нас краще будь-якої реклами!


Наші клієнти


та багато інших

Наше кредо

Ми готові до діалогу із замовником і можемо запропонувати необхідне рішення за прийнятною для нього ціною.Skype Me™!