ПЕРЕВІРКА ДОМЕННОГО ІМЕНІ

Реєстрація доменних імен


Хостинг провайдер TanHost - акредитований реєстратор доменних імен. Надає послуги з:


 • реєстрації доменів;
 • реєстрація доменів ua;

Наша компанія надає послуги з реєстрації доменних імен у більш ніж 370 доменних зонах.

З питань реєстрації доменних імен в будь-якій іншій зоні, яка не вказана в нашому списку, звертайтеся в наш відділ продажів


Переваги реєстрації доменів через хостинг провайдера TanHost:


Отримайте додаткові сервіси • БЕЗКОШТОВНО URL Forwarding
 • БЕЗКОШТОВНО E-mail Forwarding
 • БЕЗКОШТОВНО Parking Page
 • БЕЗКОШТОВНО DNS Services
 • БЕЗКОШТОВНО Control Panel
 • БЕЗКОШТОВНО Registrar Lock
 • БЕЗКОШТОВНО Зміна власника
 • 100% права власності на домен
 • Централізована панель керування
 • Найкращі розцінки

БЕЗКОШТОВНО Домен/URL форвардинг (Domain/URL Forwarding):

Домен/URL форвардинг дозволить Вам перенаправити трафік з багатьох доменів на Ваш сайт. Крім того функція домен форвардинг дозволить Вам замінити довгий та важкий для запам'ятовування URL домену на легке для запам'ятовування доменне ім'я. Дана послуга також дозволяє робити "URL Framing", тобто прихований редірект, де, наприклад, доменне ім'я example1.com буде показуватися в адресному рядку браузера, в той час як в браузері будуть завантажуватися сторінки іншого сайту, домен якого, наприклад, example.com


БЕЗКОШТОВНО Email форвардинг (Email Forwarding):

Дана опція дозволяє Вам створити до 10 email адрес для Вашого доменного імені your-domain.com, тобто створити поштові адреси вигляду: sales@your-domain.com, info@your-domain.com та перенаправити пошту з цих поштових скриньок на будь-яку Вашу поштову скриньку.


БЕЗКОШТОВНО паркувальна сторінка (Parking Page):

Опція "паркувальна сторінка" доменних імен дозволить Вам абсолютно БЕЗКОШТОВНО створити тимчасову паркувальну сторінку для Вашого домену та використовувати її як тимчасовий сайт до тих пір, доки Ви не будете готові розробити повноцінний веб сайт. Опція «Паркувальна сторінка для доменних імен» також відома як "Under construction"сторінка, або "For sale" сторінка.


БЕЗКОШТОВНО DNS сервіси (DNS Services):

Дана опція дозволить Вам легко керувати DNS (Domain Name System – система доменних імен) записами Вашого доменного імені. Тобто Ви можете керувати налаштуваннями своїх доменних імен, таких як "CNAME" (alias), "A" (addess) і MX (email).


БЕЗКОШТОВНО панель керування (Control Panel):

Незалежно від кількості зареєстрованих Вами доменних імен, Ви можете керувати ними з одної централізованої панелі управління. Панель управління доменом зекономить Ваш час і зробить роботу зручнішою.


БЕЗКОШТОВНО блокування трансферу (Registrar Lock):

Дана опція дозволить Вам захистити домен від неавторизованого трансферу до іншого реєстратора доменних імен. Якщо для домену, активована опція "registrar lock", то трансфер доменів до іншого реєстратора доменних імен буде неможливий. Неможливий до тих пір, доки Ви не деактивуєте цю опцію.


БЕЗКОШТОВНО зміна власника (Change of Ownership):

Дана опція дозволить Вам легко та безпечно змінити власника для одного чи декількох доменних імен одночасно. Операція зміни власника доменного імені ("Registrant Contact") абсолютно безкоштовна.


100% права власності на домен (Domain Name Owhership):

При реєстрації доменів, вони реєструються виключно в інтересах та з вказанням імені реального власника. Ви і тільки Ви будете реальним власником Вашого доменного імені. Ви отримаєте у користування панель управління доменними іменами, яка дозволить Вам легко та безпечно змінити NS сервери та контактні дані власника, що відображаються в WHOIS.


БЕЗКОШТОВНО переведення домену до іншого реєстратора (No Transfer-out fee):

Ви отримаєте повне право на переведення домену до будь-якого іншого реєстратора доменних імен без якої-небудь оплати нашої компанії за переведення, якщо звичайно у Вас немає заборгованості по оплаті.


Краща Ціна:

Акредитований реєстратор доменних імен TanHost пропонує Вам кращий сервіс та низькі ціни на реєстрацію доменних імен у більш ніж 370 доменних зонах за незмінної якості технічної підтримки.


Загальні зауваження щодо реєстрації доменних імен

 1. Доменне ім'я повинно бути вільне на день реєстрації (перевірити доменне ім'я на зайнятість Ви можете в нас на сайті, скориставшись формою "ПЕРЕВІРКА ДОМЕННОГО ІМЕНІ").
 2. Доменне ім'я має складатися не менш ніж з одного символу.
 3. Доменне ім'я має починатися та закінчуватися літерою латинського алфавіту або цифрою.
 4. Проміжними символами в назвах доменних імен можуть бути літери латинського алфавіту, цифри або дефіс.
 5. Доменне ім'я у зоні .info /. biz / .in.ua має складатися не менш ніж з трьох символів.
 6. Реєстрація доменів у зоні .name здійснюється на термін 1, 2 або 10 років. Домен у зоні .name виглядає як ім'я.прізвище.name або прізвище.ім'я.name. Максимальна кількість символів - 63, виключаючи .name.
 7. Реєстрація доменів у зоні .ua можлива за умови наявності зареєстрованої торгової марки. Читайте правила реєстрації домену .UA.


Наші телефони та контактну адресу Ви можете знайти у розділі "Контакти".

Skype Me™!