VPS В НІДЕРЛАНДАХ, VDS В НІДЕРЛАНДАХ, VPS НІДЕРЛАНДИ


Якщо Вас цікавить оренда VPS в Нідерландах або VDS в Нідерландах, то наша компанія готова запропонувати Вам VPS, VDS, віртуальні виділені сервери в кращих дата-центрах Нідерландів.


VPS в Нідерландах, VDS в Нідерландах - ціни та конфігурації

Будь ласка ознайомтеся з більш детальною інформацією про ціни, конфігурації VPS серверів та умови надання послуг на сторінці


Нідерланди - коротка інформація

Нідерланди - західноєвропейський держава, омивається Північним морем (довжина берегової лінії - 451 км), що межує з Німеччиною (577 км) та Бельгією (450 км). Столицею держави, є Амстердам. Офіційна назва країни - Королівство Нідерландів - оскільки до складу держави Нідерландів входять ще карибський острів Аруба і Нідерландські Антильські острови.


VPS в Нідерландах, VDS в Нідерландах - інформація про дата-центри

Наші сервери розташовані в кращих дата-центрах Нідерландах. Зокрема ми працюємо з кількома дата-центрах такими як Evoswitch, Leaseweb, TeleCity-2, Ecatel AMSIX, NLIX. Однією з переваг розміщення серверів у Нідерландах можна розглядати "близькість" до AMS-IX. Це особливо важливо тим проектам, які орієнтовані на Європейський ринок, зокрема Нідерланди, і їм потрібен швидкий доступ до сайту відвідувачів з цієї частини Європи. Якщо Вас цікавить більш детальна інформація про наших дата-центрах, то просимо вас ознайомитися з розділом ДАТА-ЦЕНТРИ.


Довідка: AMS-IX (Amsterdam Internet Exchange) - точка обміну трафіком, розташована в місті Амстердам, Нідерланди.

Skype Me™!