ПОДОВЖЕННЯ ДОМЕНУ


Наша компанія надає послуги з реєстрації доменних імен у більш ніж 370 доменних зонах. Ми надаємо послуги з:  • подовження доменів;
  • перереєстрації доменів;
  • реєстрація доменів ua;

З питань реєстрації доменних імен в будь-якій іншій зоні, яка не вказана в нашому списку, звертайтеся в наш відділ продажів.


Перереєстрація доменних імен, загальна інформація

На момент закінчення терміну реєстрації доменного імені, воно блокується та перестає працювати, тобто Ваш web-сайт перестане відкриватися у браузері та, окрім того, Ви не зможете отримувати свою електронну пошту. А через місяць Ваш домен зможе захопити Ваш конкурент, і хто знає, як він стане його використовувати.
Для продовження доменного імені достатньо лише сплатити наступний термін його реєстрації. Подовження домену можливе на термін від 1 року до 10 років в залежності від доменної зони.
Щоб подовжити доменне ім’я, ввійдіть до клієнтскої частини під своїм логіном і паролемЩоб подовжити доменне ім’я, ввійдіть до клієнтскої частини під своїм логіном і паролем
Життєвий цикл доменних імен

Типовий життєвий цикл доменного імені може бути процесом непердбачуваним та важко прогнозованим. В даному розділі ми спробуємо пояснити, що відбувається з .COM, .NET та .ORG доменами в процесі їх життєвого циклу.


Цей графік дає Вам представлення про стадії цього процесу та допомагає зрозуміти, що Ви повинні робити, щоб не тільки придбати доменне ім'я, але й захистити його. Майте на увазі, що не всі вказані нижче стадії можуть відбутися. Наприклад, по деяким доменам може закінчитися термін реєстрації, але вони не будуть видалені з реестру на протязі декількох днів, а то й місяців. А інші видаляються негайно з реєстру. Це одна з основних причин, чому так важливо продовжити доменне ім'я завчасно.


1. Вільний для реєстрації (Available) Через 5 днів по закінченню "redemption period" доменне ім'я видаляється з реєстру та попадає у статус "Available" та може бути зареєстроване ким завгодно.
 
2. Реєстрація (Registration) Доменне ім'я у зонах .COM, .NET и .ORG може бути зареєстроване на період до десяти років.
 
3. Активний
(Active)
Відразу ж після реєстрації доменне ім'я буде активне на термін від 1 до 10 років в залежності від сплаченого Вами терміну.
 
4. Закінчення терміну реєстрації (Expired) Якщо клієнт не подав заявку на продовження доменного імені, відразу ж по закінченню сплаченого періоду реєстрації доменне ім'я попадає в статус "Expired" та може бути видалене реєстратором доменів з реєстру. На момент закінчення терміну реєстрації доменного імені, воно блокується та перестає працювати, тобто Ваш web-сайт перестане відкриватися у браузері та крім того Ви не зможете отримувати свою електронну пошту. Але на протязі цього терміну доменне ім'я ще може бути продовжено власником.
 
5. Звільнення (Redemption) до 90 днів Після 19 днів перебування в статусі "Expired" доменне ім'я переводиться в статус "redemption period" на термін до 90 днів. На протязі даного періоду домен ще може бути відновлений власником сплатившим штраф за розблокування та оплату за продовження доменного імені. Це як правило ручна робота і тому клієнт повинен направити запит у відділ технічної підтримки свого реєстратору.

С умовами оплати Ви можете більш детально ознайомитися на сторінці "Оплата".


Наші телефони та контактну адресу Ви можете знайти у розділі "Контакти".

Skype Me™!