ТРАНСФЕР ТА ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ДОМЕННОГО ІМЕНІ


Наша компанія - акредитований реєстратор доменних імен. Ми надаємо послуги з:


 • переведення домену
 • перенесення домену
 • перереєстрація доменів

Наша компанія надає послуги з реєстрації доменних імен у більш ніж 370 доменних зонах.


З питань реєстрації доменних імен в будь-якій іншій зоні, яка не вказана в нашому списку, звертайтеся в наш відділ продажів.


Переведення домену на обслуговування до нашої компанії допоможе Вам спростити управління Вашими доменами завдяки зручним інструментам з управління доменним портфоліо.


Форма для трансферу домену


Замовити трансфер (перенесення) домену та\або перереєстрацію доменного імені або декількох доменних імен дуже просто. Для переведення доменного імені Вам потрібно заповнити нижченаведену форму.


Якщо Вам потрібно перенести одразу декілька доменів, просимо перерахувати їх через кому ( domain1, domain2, ... ) або кожен у новому рядку.


Ознайомтесь з основними принципами користування інструментом переведення доменних імен:


 1. Переведення домену абсолютно безкоштовне!
 2. У момент переведення домену до нас Ви повинні будете сплатити тільки подовження домену на один рік. Ці кошти Ви не втрачаєте, оскільки додатковий сплачений рік просто додасться до загального терміну реєстрації доменного імені.
 3. Переведення доменного імені займає від 5 до 10 календарних днів.
 4. Переведення домену до нас на обслуговування неможливе, якщо термін його реєстрації закінчується за 10 днів до початку переведення.
 5. В форму "Переведення домену" введіть доменне ім’я, яке потрібно перевести (не включаючи "http://" або "www.").
 6. Для переведення домену до нас введіть один домен (або до 20 доменів одночасно), розділяючи їх комами без www, тобто вірним буде вказати tanhost.com, але не www.tanhost.com.
 7. Як правило, email з повідомленням про підтвердження переведення буде надісланий на email адміністративного контакту домену протягом 10 хвилин з моменту подачі Вами заявки на переведення, проте іноді можливі затримки до 24 годин. Якщо ви не отримаєте повідомлення з підтвердженням переведення, Вам слід звернутися до нашого відділу технічної підтримки.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦИЯ ПРО ПЕРЕВЕДЕННЯ ДОМЕННИХ ІМЕН

 1. Переконайтеся, що у Вас є доступ до поштової скриньки, яка вказана як email для адміністративного контакту по домену. Якщо Ви загубили пароль для доступу до даної поштової скриньки, або вказано невірний email для адміністративного контакту, то переведення доменного імені може закінчитися невдачею.
 2. Переконайтеся, на момент переведення доменного імені термін його реєстрації не закінчився. Ми рекомендуємо починати процес переведення домену не раніш як за 10 днів до закінчення терміну реєстрації демену.
 3. Переведення доменних імен у зонах .info, .us, .biz та .org потребують наявності коду авторизації (authentication code). Ви можете отримати даний код авторизації, звернувшись до Вашого поточного реєстратора.
 4. Ми не зможемо допомогти Вам з переведенням доменного імені яке було зареєстроване не більш ніж за 60 днів до початку переведення.
 5. Переведення домену буде неможливим у тому випадку, якщо у поточного реєстратора активована опція Registrar Lock. Переконайтеся, що для Вашого домену не активована ця опція.
 6. Ви повинні будете сплатити тільки подовження домену на один рік у момент переведення його до нас. Ці кошти Ви не втрачаєте! У результаті переведення доменного імені цей рік додасться до загального терміну реєстрації. Проте, є одне виключення з правил - якщо домен був активований із стану "expired", ви не отримаєте подовження терміну реєстрації на додатковий сплачений рік.
 7. Для здійснення переведення Вам необхідно зв’язатися з Вашим поточним реєстратором та отримати дозвіл на переведення домену до нас на обслуговування. Бажано отримати згоду на переведення домену по email, а потім переслати його нам з заголовками [headers].

Наші телефони та контактну адресу Ви можете знайти у розділі "Контакти".

Skype Me™!