>> НАШІ СЕРВІСИ
>> ВСТАНОВЛЕНІ PHP СКРИПТИ
>> ВСТАНОВЛЕНІ CGI СКРИПТИ


Встановлені PHP скрипти

Всі встановлені PHP скрипти безкоштовні - поширюються на основі відкритої ліцензії. Що дозволяє Вам, абсолютно легально використовувати їх у себе на сайті.


PHPBB Форуми

Абсолютно безкоштовно у нас на серверах встановлені модулі phpBB форуму для Вашого сайту. Проста інтеграція в дизайн, можливість ведення форумів російською, українською, англійською, французькою та німецькою мовами.
Детальніше на сайті розробника.

Invisionboard Форуми

Для Вашого сайту, абсолютно бескоштовно, встановлений модуль Invisionboard форуму. Простий в інтеграції, можливість ведення форумів російською, українською, англійською, французькою та німецькою мовами.
Детальніше на сайті розробника.

PHP-Nuke/Post-Nuke

Для Вас, абсолютно бескоштовно, встановлений модуль php-Nuke.

Php-Nuke

- система управління контентом (CMS). За допомогою Php-Nuke Ви можете досить легко побудувати власний портал і легко управляти його вмістом.
Детальніше на сайті розробника.

Advanced GuestBook

Скрипт для організації гостьової книги. Скрипт написаний на PHP з використанням бази даних MySQL. Проста інтеграція в дизайн.

PhpMyChat

PhpMyChat - легко настроюється, простий у використанні з безліччю кімнат чат, створений на базі PHP і баз даних MySQL, PostgreSQL, і ODBC.
Детальніше на сайті розробника.

Zend Optimizer

Оптимізатор PHP-коду. Завдяки використанню багатопотокового алгоритму оптимізації коду Zend Optimizer помітно прискорює роботу Ваших PHP-додатків і збільшує продуктивність робочого циклу.
Детальніше на сайті розробника.


Нагадуємо, що замовляючи послуги компанії TanHost сервіси надаються у користування бескоштовно!

Skype Me™!