VPS В РОСІЇ, VDS В РОСІЇ, VPS РОСІЯ


Якщо Вас цікавить оренда VPS, VDS в Росії, то наша компанія готова запропонувати Вам VPS, VDS, віртуальні виділені сервери у одному з кращих дата-центрів Росії.


VPS в Росії, VDS в Росії - ціни та конфігурації

Будь ласка ознайомтеся з більш детальною інформацією про ціни, конфігурації VPS серверів та умови надання послуг на сторінці


VPS в Росії, VDS в Росії - інформація про дата-центри

В Росії у нас втановлено сервери в одному з найкращих дата-центрів м.Москви, див. Дата-центр "DataHouse"


Крім того, для російських клієнтів ми також пропонуємо орендувати сервера в нашому українському дата-центрі, де ми підключили прямий канал з Росії пропускною здатністю 200 Mbps.


Ми можемо дати протестувати доступ до серверів з Росії, щоб Ви переконалися, що швидкість доступу дуже висока, як ніби сервер розташований в Росії. Ми гарантуємо швидкий доступ до Російської частини мережі Інтернет з пінгом 22-25 msec.


Оскільки в Росії останнім часом провайдери пропонують менш вигідні умови по трафіку і часто обмеження по трафіку дуже критичні для проектів, які споживають значну кількість трафіку, то в разі розташування виділених серверів в нашому українському дата-центрі ми можемо запропонувати "необмежений і повністю безкоштовний Інтернет трафік". І в той же час швидкий доступ до російської частини мережі Інтернет з пінгом 22-25 msec, як ніби сервер розташований в Росії.


Для наших українських клієнтів, які розвивають проекти орієнтовані на Росію та відповідно їм потрібен швидкий доступ на Росію, також зручніше розміщувати сервера не в Росії, а у нас в українському дата-центрі, оскільки вони зможуть отримати такі переваги як:
    - Необмежений і повністю безкоштовний Інтернет трафік;
    - Оперативну технічну підтримку;
    - Доступ до сервера в будь-який зручний час (тепер не потрібно їхати в Москву, щоб замінити диск або додати пам'ять на сервер);
    - Підключення сервера до UAIX дасть можливість надати високошвидкісний доступ до сервера українським клієнтам.

Skype Me™!