ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ ПІД ПОШУКОВІ СИСТЕМИ


Оптимізація сайтів під пошукові системи або SEO (search engine optimization) - дуже важливий і відповідальний процес, від якості якого безпосередньо залежить коефіцієнт відвідуваності Вашого сайту, а значить і його ефективність як інструменту продажів. Це цілий комплекс заходів, спрямованих на адаптацію сайту під пошукові системи, шляхом збільшення релевантності сторінок по певних запитах користувачів і підтримки сайту тематичним контентом.


При замовленні заходів SEO (оптимізація сайту під пошукові системи) потрібно укладення контракту на мінімальний термін три місяці, а в повному циклі шість. Логічно, у Вас виникає питання: "Чому саме на три місяці, що Ви будете робити цілих три, а то й шість місяців? "Відповідь полягає в самої специфіці роботи з SEO, яка включає в себе взаємопов'язані, послідовні фази. Послідовне виконання яких дасть максимально ефективний результат - який є головною метою Інтернет-агентства "TANGRAM".


Таким чином, після аналізу сайту та обробки отриманих даних, ми пропонуємо розділити умовно комплекс заходів з пошукової оптимізації вашого ресурсу на три етапи:


Етап № 1 "Внутрішня оптимізація сторінок" (1,5-2 місяці)
Терміни виконання робіт по внутрішній оптимізації сторінок залежать від складності та тривалості реіндексаціі сайту пошуковими машинами.
Даний етап має на увазі комплекс заходів щодо внутрішньої оптимізації сторінок, в ході яких будуть проведені роботи з оптимізації текстового контенту, зокрема заголовків і мета тегів сторінок, максимальне насичення текстів ключовими словами, удосконалення схеми внутрішньої перелінковки сторінок сайту.


Етап № 2 "Робота з безкоштовними зовнішніми джерелами" (1-1,5 місяці)
За фактом переіндексації пошуковими машинами Вашого сайту і відвідування пошуковій видачі посилань на Ваші оптимізовані сторінки ми проводимо аналіз позицій сайту в пошуковій видачі, розробляємо план додаткових дій і починаємо реалізовувати рекламні заходи згідно плану.
Зокрема на даному етапі проводиться робота із зовнішніми джерелами. А саме: реєстрація сайту в безкоштовних директоріях, публікація статей про Ваш сайт в популярних Інтернет виданнях.
Всі ці заходи спрямовані на поліпшення видимості вашого Інтернет ресурсу пошуковими машинами.


Етап № 3 "Робота з платними джерелами" (3 місяці)
Даний етап має на увазі роботу з підбору популярних ресурсів, на яких ми б рекомендували Вам поставити посилання на Ваш сайт на платній основі, що знову ж таки необхідно для поліпшення видимості вашого Інтернет ресурсу пошуковими машинами.
У процесі реалізації даного етапу, здійснюється купівля зовнішніх посилань на сайтах подібних тематик, які вже займають високі позиції в пошуковій видачу, покупка посилань на біржах вебмастерів. Відповідно, поставлені посилання на Ваш сайт з таких популярних проектів, відчутно покращить видимість вашого Інтернет ресурсу пошуковими машинами і як результат Ваші позиції в пошуковій видачі.


Якісне та професійне виконання робіт з пошукової оптимізації фахівцями Інтернет агентства "TANGRAM" перетворить Ваш сайт з Інтернет сторінки на ефективний засіб продажів. Оскільки успішність бізнесу та імідж наших клієнтів робить успішними нас.

Skype Me™!