>> НАШІ СЕРВІСИ
>> Встановлені PHP скрипти
>> Встановлені CGI скрипти


Сервіси компанії TanHost

Всі сервіси безкоштовно надаються у використання!!! Вам просто потрібно замовити хостинг від компанії TanHost!


Cpanel - Панель управління хостингом

Панель управління хостингом надає можливість Вам: читати вашу пошту, додавати / видаляти POP3 поштові скриньки, налаштовувати автовідповідачі та форварди, додавати піддомени, створювати та управляти MySql базами даних, персоналізовані сторінки помилок (404 error pages), завантажити резервну копію Вашого сайту, створити ftp логіни, мати доступ до статистики відвідування сайту і багато іншого!
Детальніше на сайті розробника.

Поштовий веб-інтерфейс

На наших серверах встановлені три пакети для доступу до пошти через веб інтерфейс: NeoMail, Horde і SquirrelMail. Вибирайте, який Вам прийдеться до смаку. З нашої точки зору Horde WebMail - найбільш просунуте рішення для доступу до вашої пошти, в будь-якій точці землі, за допомогою будь-якого броузера, без використання поштового клієнта.

Web control

Web-інтерфейс управління базами даних. Тепер ви можете керувати Вашими базами MySQL, використовуючи зручний web-інтерфейс. Ми інсталювати для Вас зручний додаток для роботи з базами даних - phpmyadmin.
Детальніше на сайті розробника.

Антивірусне сканування пошти

На наших поштових серверах встановлений антивірусний сканер, який не допускає віруси на Ваш комп'ютер.

Аналізатор логів вашого сайту

Інформація про все! Від хітів і хостів до файлів і трафіку, від динаміки відвідувань до географії. А також багато чого іншого.


Нагадуємо, що замовляючи послуги компанії TanHost сервіси надаються у користування безкоштовно!

Skype Me™!