ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

Ефективний сайт - прибутковий бізнес! В силу постійно зростаючої конкуренції це васловлювання стало закономірністю.


На сьогоднішній день вже не знайти успішну компанію, в якої немає свого сайту в Інтернет, проте лише одиниці використовують потенціал цього ресурсу по максимуму. Важливо розуміти, що сайт - не просто інформаційна сторінка в мережі Інтернет, а потужний засіб збільшення Вашого прибутку. Але зробити сайт дійсно ефективним можуть тольки професіонали, досвід яких вимірюється не тільки роками праці у даному напрямі, але й десятками успішно проведених рекламних кампаній.


Інтернет-агентство "TANGRAM" працює на ринку України з 1999-го року, і за ці роки ми накопичили безцінний досвід в області реклами, PR і, зокрема, Інтернет-реклами.


Ми займаємося Інтернет-рекламою та PR, надаємо послуги медіа-планування та створюємо рекламні матеріали. Ми провели більш ніж 50 рекламних кампаній в Інтернет для клієнтів з різних категорій - IT/телекомунікації, FMCG, автомобілі, нерухомість та багатьох інших.


Серед наших клієнтів присутні такі торгові марки, ак LIPTON, REXONA, TIMOTEI, RAMA, DOMESTOS, CIF, BROOKEBOND, KNORR, HELLMANNS та ін.


Інтернет-агентство "TANGRAM" - це:


  • Якісне і швидке обслуговування клієнтів;
  • Вигідні умови розміщення реклами на провідних Інтернет-ресурсах України;
  • Маркетингові дослідження;
  • Контекстна реклама та оптимізація під пошукові системи;
  • Використовування нетрадиційних методів у рекламі;

Всі рекламні заходи направлені на досягнення однієї мети - сприяння просуванню товарів або послуг на ринку, тим самим стимулюючи зріст продажу та впізнаваності бренду.


Ми готові "приручити" для Вас найкращі майданчики Інтернет!

Інтернет-агентство "TANGRAM" має за честь запропонувати Інтернет-рішення для Вашого бізнесу, що оформлені у вигляді пакетів послуг з фіксованою абонентською платою за місяць.


Пропонуючи ці рішення, Інтерне-агентство "TANGRAM" бере на себе повну відповідальність за виконання та ефективніть послуг, що надаються Вам.


ПАКЕТИ ПОСЛУГ НА КОМПЛЕКСНЕ РЕКЛАМНЕ ПРОСУВАННЯ САЙТІВ

ПОСЛУГИ/ПАКЕТ IMAGE_ALT_THEMES_UK_DEFAULT_MEDIA_IMAGES_ORDER_33_GIF
ПРОМО 20
IMAGE_ALT_THEMES_UK_DEFAULT_MEDIA_IMAGES_ORDER_33_GIF
ПРОМО 50
IMAGE_ALT_THEMES_UK_DEFAULT_MEDIA_IMAGES_ORDER_33_GIF
ПРОМО 75
IMAGE_ALT_THEMES_UK_DEFAULT_MEDIA_IMAGES_ORDER_33_GIF
ПРОМО 100
 

МЕТОДИ ПРОСУВАННЯ

Медіапланування - - - +
Оптимізація сторінок сайту під пошукові системи** - - - +
Оптимізація внутрішньої структури сайту - - + +
Контекстна реклама (пакет PPC 300) * - + + +
Реєстрація у 20 каталогах, пошуковиках + + + +
Підбір ресурсів для придбання зовнішніх посилань + + + +
Підбір ресурсів для публікації статей + + + +

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Вартість (на місяць) 21 250,00 грн. 42 500,00 грн. 51 000,00 грн. 63 750,00 грн.
Вартість додатковогї години 1 275,00 грн. 1 062,50 грн. 935,00 грн. 850,00 грн.

* даний різновид послуг можна замовити як окрему послугу, обравши бажаний пакет, дивіться розділ "КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА"

** при замовленні заходів SEO (оптимізація сайту під пошукові системи), входить до складу пакетів "ПРОМО 75" і "ПРОМО 100", додатково оплачуються покупка зовнішніх посилань, статей і т. п. У кожному окремому випадку залежно від тематики проекту, кількості та якості пошукових запитів вартість просування розраховується окремо.

** додатково оплачуються години роботи програміста по внесенню змін на сайті, згідно рекомендацій щодо оптимізації текстів сторінок сайту під пошукові системи та внутрішньої структури сайту. Вартість години роботи програміста розраховується виходячи з вартості додаткового години роботи, обраного пакета.

*** у вартість пакетів ПРОМО50, ПРОМО75 і ПРОМО100 включена вартість модерування контекстної реклами, а також вартість підбору ключових слів, організації, запуску компанії згідно пакету РРС300, але бюджет 300 у.о. для проведення контекстної реклами згідно пакету РРС300 клієнт повинен оплатити додатково.

**** придбавши бедь-який з пакетів, Ви отримуєте у використання інтелектуальну, матеріальну та кадрову власність Інтернет-Агентства "TANGRAM", яку обмежено послугами конкретного пакету та існуючою домовленістю. Ресурси та послуги, які не є власністю Інтернет-агентства "TANGRAM", сплачуються окремо.

Skype Me™!