Реєстрація торгової марки


Наша компанія пропонує своїм клієнтам послуги з реєстрації торгових марок.


Якщо Ви є власником торгової марки та бажаєте зареєструвати домен вигляду www.Торговая_Марка.ua, слідуйте в розділ "Домен .UA". Якщо Ви не є власником торгової марки, нижче наведена інформація саме для Вас.


Реєстрація торгової марки за допомогою спеціалістів нашої компанії позбавить Вас багатьох непорозумінь та зекономить час.


Реєстрація торгової марки (ТМ), загальна інформація:

Торговою маркою може бути будь-яке позначення, або будь-яка комбінація позначень. Торгові знаки можна розділити на кілька типів

  • словесна торгова марка (словесна ТМ) - позначення, що складаються тільки з слів та сполучень букв;
  • зображувальна торгова марка (зображувальна ТМ) - позначення, що складаються з малюнків, орнаментів, геометричних фігур;
  • об’ємна торгова марка - тривимірні об'єкти (найчастіше оригінальні види упаковок, флакони, пляшки і пр.);
  • комбінована торгова марка - позначення, що являють собою поєднання всіх або деяких елементів, які вказані вище.

Для гарантованої реєстрації ДОМЕНУ UA ми рекомендуємо вам зареєструвати словесну торгову марку. Бажано, щоб ця торгова марка була виконана літерами латинського алфавіту. Допускаться використання торговельної марки виконаної кирилицею, але в такому випадку для отримання домена .UA її потрібно буде транслітерувати (тобто записати латиницею). Щоб отримати домен .UA також є недопустимим використання комбінованої торгової марки, у разі якщо вона містить у собі словесні елементи.


Права власності на торгову марку

Право власності на торгову марку підтверджується свідоцтвом, видаваних Укрпатентом. Термін дії свідоцтва - 10 років з можливістю подальшого продовження необмежену кількість разів.


Терміни реєстрації торгової марки:

Реєстрація торгової марки (реєстрація ТМ) проводиться по відношенню до певних товарів і послуг. Всі товари і послуги згруповані в 45 класів Міжнародної класифікації товарів і послуг. Загальна вартість реєстрації торгової марки (ТМ) залежить від кількості класів, в яких буде зареєстрована торгова марка, від її типу і кольоровості (кольорова торгова марка або чорно-біла торгова марка). Стандартна реєстрація ТМ займає 1,5 - 2 роки. Після закінчення цього терміну Ви одержуєте Свідоцтво на торговельну марку або рішення Укрпатенту про відмову в реєстрації. Відмова в реєстрації може бути, наприклад, обгрунтована тим, що хтось раніше Вас подав заявку на реєстрацію торгової марки, яка схожа на Вашу до ступеня змішування.
Існує прискорена процедура реєстрації торгової марки, за якою Ви можете отримати Свідоцтво через 8 - 9 місяців від дати подачі заявки в Укрпатент. Крім того, існує інша прискорена процедура реєстрації, за якою Ви можете отримати Свідоцтво про реєстрацію торгової марки через 2,5 - 3 місяці від дати подачі заявки в Укрпатент.


Вартість реєстрації торгової марки:

Стандартна реєстрація торгової марки протягом 1,5-2 років. Вартість словесної ТМ в ч/б зображені в одному класі складає 2225 грн.


Прискорена реєстрація торгової марки протягом 8-9 місяців. Вартість словесної ТМ в ч/б зображені в одному класі складає 5097 грн.


Прискорена реєстрація торгової марки протягом 2,5-3 місяців. Вартість словесної ТМ в ч/б зображені в одному класі складає 7189 грн.


У разі необхідності проведення попереднього пошуку торгових марок або підготовки апеляції на отриману від Укрпатенту відмову в реєстрації торговельної марки суми можуть бути збільшені.


До подачі заявки на реєстрацію торгової марки ми рекомендуємо провести попередній пошук. Результатом пошуку будуть виявлені торгові марки, які можуть перешкоджати реєстрації Вашої торгової марки. На підставі результатів пошуку можна буде скорегувати Вашу торговельну марку з метою зменшення ризику отримання від Укрпатенту відмови в реєстрації.


Вартість пошуку TM складає 1000 грн. за словесну торговельну марку в одному класі.Процедура реєстрації торгової марки


Для реєстрації торгової марки Вам потрібно звернутися до нас і надати:

  • зображення торгової марки (бажано у вигляді файлу);
  • перелік товарів і / або послуг, для яких передбачається реєстрація торгової марки;
  • повне найменування заявника (назва Вашої фірми, її юридична адреса або Ваше ПІБ і місце проживання).

Наш патентний повірений зв'яжеться з Вами і підготує всі необхідні документи. Після отримання свідоцтва на торговельну марку Ви зможете зареєструвати ДОМЕН UA.


Якщо Ви готові почати процедуру реєстрації торговельної марки зв'яжіться з нами.


Наші телефони і контактні адреси Ви можете знайти в розділі КОНТАКТИ.

Skype Me™!