Реєстрація IP - реєстрація PI (провайдеро-незалежних адрес) та AS (автономних систем)


IMAGE_ALT_THEMES_DEFAULT_DEFAULT_MEDIA_IMAGES_NCC_MEMBER_JPG Компанія "Танграм" є LIR-ом. LIR це локальний інтернет-реєстратор (англ. Local Internet registry, LIR) - організація, що займається розподілом адресного простору користувачам мережі Інтернет (сервіс-провайдерам і їхнім абонентам) і наданням супутніх реєстраційних послуг. Наша компанія як LIR є членом RIPE NCC - однієї з п'яти регіональних інтернет-реєстратур (Regional Internet Registries, RIRs), що виконують розподіл інтернет-ресурсів, а також пов'язану з цим реєстрацію та координацію діяльності, спрямовану на глобальну підтримку функціонування Інтернета.


Наші переваги:


 • Ми працюємо з компаніями з будь-яких країн зони RIPE, включаючи Білорусь, Грузію, Казахстан, Литву, Латвію, Молдову, Естонію, Україну та інші країни.
 • Широкий вибір способів оплати (можливість оплати на канадську, європейську чи українську компанію, Webmoney, PayPal, кредитні картки та ін)
 • Ми надаємо послуги з реєстрації ресурсів не тільки через RIPE NCC, але і реєструємо блоки адрес для американських компаній через ARIN
 • Оперативна реєстрація ресурсів (час на отримання ресурсів від 4х до 7 днів)
 • Індивідуальний підхід
 • Цілодобово працює служба технічної підтримки

Вартість реєстрації PI (провайдеро-незалежних адрес) та AS (автономних систем):

Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий вибір способів оплати (можливість оплати на канадську, європейську чи українську компанію, Webmoney, PayPal, кредитні картки та ін) Для постійних клієнтів існує гнучка система знижок.


ПЛАН ОПИС Вартість реєстрації* (разово) / підтримки (щорічно)
 
AS
AS
ЗАМОВИТИ
Реєстрація/підтримка автономної системи (AS) 6 375,00 грн.
IPv4
PI блок /24
ЗАМОВИТИ
Підтримка провайдеро-незалежного PI блоку /24 (256 IP адрес) 6 375,00 грн.
PI блок /23
ЗАМОВИТИ
Підтримка провайдеро-незалежного PI блоку /23 (512 IP адрес) 6 375,00 грн.
PI блок /22
ЗАМОВИТИ
Підтримка провайдеро-незалежного PI блоку /22 (1024 IP адрес) 6 375,00 грн.
PI блок /21
ЗАМОВИТИ
Підтримка провайдеро-незалежного PI блоку /21 (2048 IP адрес) 6 375,00 грн.
PI блок /20
ЗАМОВИТИ
Підтримка провайдеро-незалежного PI блоку /20 (4096 IP адрес) 6 375,00 грн.
PI блок /19
ЗАМОВИТИ
Підтримка провайдеро-незалежного PI блоку /19 (8192 IP адрес) 6 375,00 грн.
PI блок /18
ЗАМОВИТИ
Підтримка провайдеро-незалежного PI блоку /18 (16384 IP адрес) 6 375,00 грн.
IPv6
PI блок /48
ЗАМОВИТИ
Реєстрація/підтримка провайдеро-незалежного PI блоку IPv6 /48 (280 IP адрес) 6 375,00 грн.
PA блок /48
ЗАМОВИТИ
Реєстрація/підтримка PA блоку IPv6 /48 (280 IP адрес) 8 500,00 грн.

* У вартість послуги включена підтримка реєстрації ресурсів протягом 1 року після реєстрації, тобто перший щорічний платіж оплачується через рік після реєстрації.


Що таке PI (провайдеро-незалежні адреси) або AS (автономні системи)?

PI (провайдеро-незалежні адреси) потрібні будь-якій компанії, яка веде свій бізнес в Інтернет (хостинг провайдер, провайдер IP телефонії, Інтернет провайдер тощо) і не хоче залежати від свого провайдера верхнього рівня, тобто якщо виникне необхідність зміни провайдера Вам більше не потрібно буде повністю міняти всі IP адреси, видані колишнім провайдером, оскільки тепер у Вас буде власний блок IP адрес, повністю незалежний від Вашого провайдера і цей блок Ви можете легко перенести в новий дата-центр або до нового провайдера.

Автономна система (AS) — це система IP-мереж і маршрутизаторів, керованих одним або декількома операторами, що мають єдину політику маршрутизації з Інтернетом. Унікальний номер AS (або ASN ) присвоюється кожній AS для використання в BGP маршрутизації. Номери AS в BGP дуже важливі, тому що саме ASN однозначно ідентифікує кожну мережу в Інтернеті.


Як подати заявку на реєстрацію PI (провайдеро-незалежних адрес) або AS (автономної системи)?

Для реєстрації PI (провайдеро-незалежних адрес) або AS (автономної системи) Вам необхідно надіслати до нашого відділу продажів заявку у довільній формі в якій Ви обов'язково повинні вказати таку інформацію:

 1. Форма власності та повна назва компанії / організації;
 2. Адреси компанії / організації (юридичну, фізичну та поштові адреси);
 3. Банківські реквізити, вид оподаткування, ПІБ керівника;
 4. Контактні дані компанії (телефон, email, факс і адреса веб-сайту);
 5. Cкановану копію свідоцтва про державну реєстрацію компанії / організації;
 6. Контактні дані адміністративного контакту (адреса, телефон, ПІБ, e-mail) і технічного контакту, які будуть вписані в одержувані об'єкти. Це може бути одна і та ж особа. Якщо у адміністративного і технічного контакту вже є RIPE-handle, повідомте його нам.
 7. Опис Вашої мережі у вільній формі, бажано з планом розвитку на два роки, а також прикладіть список використовуваного у Вашій мережі мережевого обладнання (вид обладнання, тип-виробник-модель, наприклад, Router-Cisco-7301).
 8. Опишіть карту використання адресного простору (короткий опис як і куди Ви плануєте використовувати IP адреси, наприклад dialup - 64 IP адреси, домашня мережа - 256 IP адрес і т.д.).
 9. Вкажіть е-mail адреси та номери автономних систем не менше двох Ваших партнерів (Інтернет провайдерів), з якими Ви плануєте будувати BGP-взаємодія. Ці дані нам знадобляться для отримання AS (автономної системи).


Одержавши від Вас попередню інформацію, ми оформимо заявку на реєстрацію ресурсів і відправляємо її в RIPE NCC та / або ARIN. Вам же ми негайно направимо проект договору, який Ви повинні будете підписати. Підписавши договір Ви повинні відсканувати його і відправити нам на email, це допоможе нам прискорити реєстрацію ресурсів, оскільки скановану копію підписаного з обох сторін договору ми повинні будемо прикріпити до заявки, як того вимагають правила.




Skype Me™!